TEKNOLOJİMİZ SAYESİNDE SUYUMUZ

BERRAKTIR

İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler içermez.

KOKUSUZDUR

Klor ve suya kötü koku ve tat veren kimyasal karışımlar içermez.

SAĞLIKLIDIR

Herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur.

KALİTELİDİR

İçinde 40 mg/L’ den daha az  çözünmüş madde bulunduğu için kalitelidir.

YUMUŞAKTIR

Lezzet olarak kaynak sularına benzer, Hatta onlardan daha taze olduğu için içimi daha da güzeldir.

TAZEDİR

Suyumuz içerisinde bolca çözünmüş oksijen taşır ve bekletilmeden tüketildiği için her zaman tazedir.

EKONOMİKTİR

Damacana sularıyla karşılaştırıldığında neredeyse bedavadır.

ZAHMETSİZDİR

İhtiyaç olunan noktada otomatik olarak üretilip depolandığı için zahmetsizdir.

KAZANÇLARINIZ

İdeal içme suyu özelliklerini taşımasının yanı sıra sağlığınız, bütçeniz, damak zevkiniz ve rahatlığınız için size Kazandırdıklarıyla yaşam kalitenizi artırır. Mutfağınızda size sağladığı rahatlıklarla kendisini en çok hissettiren beyaz eşyanız olur.

SAĞLIKLIDIR

Hastalıklardan korur; Suda bulunabilecek zararlı karışımları kusursuz bir şekilde arıtarak size içebileceğiniz en sağlıklı suyu sunar. İçerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir. Hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iş bırakır. Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır, vücuda dinçlik verir. Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır. Vücut ağırlığının artmasına sebep olan mineral tuzları azaltır. Deriyi taze tutar.

TASARRUF SAĞLAR

Çok kısa bir sürede kendini amorti eder ve hayatınız boyunca size bedava “ideal içme suyu” üretir, enerjiden tasarruf yaptırır.

LEZZETLİDİR

Damak zevkiniz için en lezzetli sudur. İçimi yumuşak ve keyiflidir. Çay, kahve gibi suyla yapılan tüm içeceklerin doğal kokusunu ve tadını korur, asıl rengini almasını sağlar.

KONFORLUDUR

Telefon açmak, sipariş vermek, sucu gelince kapıyı açmak, eve yabancı birini kabul etmek, ödeme yapmak, bahşiş vermek, sucu kapanmış mıdır diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Marketlerden su taşıma zahmetinden kurtulursunuz.

SU ARITMA SİSTEMİNİN FAYDALARI

SAĞLIK :

Su arıtma sistemlerinden çıkan sular Sağlık Bakanlığından, Dünya Sağlık örgütünden ve birçok testlerden geçerek onaylanmış sağlıklı su üretimine imkân veren ve son teknolojiyle kullanılarak üretilmiş sistemlerdir. Ayrıca üretimide kontrol altında tutmamız nedeniyle psikolojik olarak ta rahatlamamıza sebep olur.

EKONOMİ :

Su arıtma sistemleri Ekonomik açıdan kendini 1 ayla 12 ay arasında amorti etmektedir. Su için ayırdığımız bütçelere ilk aydan itibaren büyük tasarruflar sağlamaktadır. Amorti ettikten sonraki dönemlerde Sağlıklı, Kaliteli ve Güvenli içme suyunu senelik gerekli bakımlarını yaptırdığımız müddetçe bedava denebilecek şekilde kullanılmaktadır.

KALİTE :

Doğru Su arıtma sistemleri Kalite açısından da sağladığı faydalar bulunmaktadır. Kaliteli Suda Koku, Renk ve Tat gibi değerler Sağlık Bakanlığının belirlediği oranlar içinde kalmaktadır. Sistemlerimizde kullanılan Teknolojilerle birlikte gerekli senelik bakımları da yapıldığında bu oranlar sürekli olarak aynı değerler içinde kalmaktadır.

ücretsiz su testi

ÜRÜNLERİMİZ