TEKNOLOJİMİZ SAYESİNDE SUYUMUZ

KAZANÇLARINIZ

İdeal içme suyu özelliklerini taşımasının yanı sıra sağlığınız, bütçeniz, damak zevkiniz ve rahatlığınız için size Kazandırdıklarıyla yaşam kalitenizi artırır.

KONFORLUDUR

Telefon açmak, sipariş vermek, sucu gelince kapıyı açmak, eve yabancı birini kabul etmek, ödeme yapmak, bahşiş vermek, sucu kapanmış mıdır diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Marketlerden su taşıma zahmetinden kurtulursunuz.

KOKUSUZDUR

Klor ve suya kötü koku ve tat veren kimyasal karışımlar içermez.

YUMUŞAKTIR

Lezzet olarak kaynak sularına benzer, Hatta onlardan daha taze olduğu için içimi daha da güzeldir.

BERRAKTIR

İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler içermez.

SAĞLIKLIDIR

Herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur.

LEZZETLİDİR

İçimi yumuşak ve keyiflidir. Çay, kahve gibi suyla yapılan tüm içeceklerin doğal kokusunu ve tadını korur, asıl rengini almasını sağlar.

TAZEDİR

Suyumuz içerisinde bolca çözünmüş oksijen taşır ve bekletilmeden tüketildiği için her zaman tazedir.

KALİTELİDİR

40 mg/L’ den daha az  çözünmüş madde bulunduğu için kalitelidir.

TASARRUF SAĞLAR

Çok kısa bir sürede kendini amorti eder ve hayatınız boyunca size bedava “ideal içme suyu” üretir, enerjiden tasarruf yaptırır.

EKONOMİKTİR

Damacana sularıyla karşılaştırıldığında neredeyse bedavadır.

Başlıksız-5 kopya

SU ARITMA SİSTEMİNİN FAYDALARI

SAĞLIK :

Su arıtma sistemlerinden çıkan sular Sağlık Bakanlığından, Dünya Sağlık örgütünden ve birçok testlerden geçerek onaylanmış sağlıklı su üretimine imkân veren ve son teknolojiyle kullanılarak üretilmiş sistemlerdir. Ayrıca üretimide kontrol altında tutmamız nedeniyle psikolojik olarak ta rahatlamamıza sebep olur.

EKONOMİ :

Su arıtma sistemleri Ekonomik açıdan kendini 1 ayla 12 ay arasında amorti etmektedir. Su için ayırdığımız bütçelere ilk aydan itibaren büyük tasarruflar sağlamaktadır. Amorti ettikten sonraki dönemlerde Sağlıklı, Kaliteli ve Güvenli içme suyunu senelik gerekli bakımlarını yaptırdığımız müddetçe bedava denebilecek şekilde kullanılmaktadır.

KALİTE :

Doğru Su arıtma sistemleri Kalite açısından da sağladığı faydalar bulunmaktadır. Kaliteli Suda Koku, Renk ve Tat gibi değerler Sağlık Bakanlığının belirlediği oranlar içinde kalmaktadır. Sistemlerimizde kullanılan Teknolojilerle birlikte gerekli senelik bakımları da yapıldığında bu oranlar sürekli olarak aynı değerler içinde kalmaktadır.

ücretsiz su testi

MY WAYER REVERSE OSMOSİS SYSTEMS