MY WORLD TEKNOLOJİ

 

ŞİRKETİMİZ TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN SAĞLAM YAPILI, SÜRAT LE GELİŞEN VE BÜYÜYEN, TECRÜBELİ VE GÜÇLÜ FİNANSAL YAPIYA SAHİP FİRMALARINDAN BİRİ OLARAK, YETİŞMİŞ DENEYİMLİ TEKNİK KADROSU, ARAÇ VE EKİPMANLARI İLE ÇEŞİTLİ PROJELERE İMZA ATMIŞ VE ATMAKTADIR.

YILLARIN DENEYİMİYLE HAREKET EDEN MY WORLD TEKNOLOJİ & SAĞLIKLI YAŞAM TEKNOLOJİLERİ  VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE VERDİĞİ SÖZÜ TUTAN, İNSANLARIN GELİŞEN DÜNYADAKİ İSTEKLERİNİ, İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLEN, YENİ TEKNOLOJİYE AYAK UYDURABİLEN BİR FİRMA OLARAK BİLİNMEKTE VE HAREKET ETMEKTEDİR. HEDEFİMİZ SADECE BUGÜNÜN DEĞİL GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNİ YENİ MODERN YAPILARA İNŞA ETMEKTİR.

BİZ MY WORLD TEKNOLOJİ . AİLESİ OLARAK BU YOLDA YÜRÜRKEN YAŞAM KALİTEMİZDE SON NOKTAYI YAKALAMAK İÇİN SİZLERİDE ARAMIZA BEKLİYORUZ. TİCARİ BAŞARININ VE SEKTÖRDE KALICI OLMANIN İLK VE TEK ŞARTININ MEMNUN MÜŞTERİLER YARATMAK OLDUĞU BİLİNCİ İLE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

VİZYONUMUZ

ÖNCE ÜLKEMİZDE SONRA DÜNYADA KENDİ SEKTÖRÜNDE TEKNOLOJİYE YÖN VEREN BİR ORGANİZASYON YAPISINA ULAŞARAK BİLGİ, BİRİKİM VE GELİŞME İSTEĞİMİZİ BÜTÜN DÜNYANIN YARARI İÇİN KULLANMAK.

MİSYONUMUZ

MEVCUT İŞİMİZİ EN İLERİ TEKNOLOJİK YÖNTEMLERLE İYİLEŞTİRMEK VE ARITMA DÜNYASINA ÖRNEK ÇÖZÜMLER SUNMAK, MÜŞTERİLERİMİZE; EN GELİŞMİŞ, EN GÜVENİLİR, EN YÜKSEK PERFORMANSLI HİZMET VE ÜRÜNÜ EN YÜKSEK KALİTE STANDARTLARINDA VERMEK.

DEĞERLERİMİZ

KALİTELİ BİR KURUM OLARAK SEKTÖRDE SAHİP OLDUĞU GÜVENİLİR İMAJINI TOPLUMA YARARLI ÜRÜNLER, MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU TEKNOLOJİK VE EKOLOJİK ÇÖZÜMLER, MEMNUNİYET YARATAN EN YÜKSEK KALİTEDE HİZMETLERİYLE SAĞLAMIŞ OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLARAK, KAZANILMIŞ BU DEĞERLERİ KORUMANIN TÜM DÜNYAYA KARŞI SORUMLULUĞU OLDUĞUNU HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAKTIR.

                                                                                                                                                                                        

Saygılarımızla

Muhammet YASEMİN

Executive Director Business Partner

                                                                                                                                                                                        

ÜRÜNLERİMİZ

  • AKILLI EV/VİLLA/RESİDENCE/OFİS/BİNA SİSTEMLERİ
  • MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİ
  • SU ARITMA SİSTEMLERİ
  • IP İNTERCOM DİA FON SİSTEMLERİ
  • KAMERA , GÜVENLİK VE ALARM SİSTEMLERİ
  • SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ
  • AKILLI KLOZET SİSTEMLERİ
  • HAVA TEMİZLEME VE NEM ALMA SİSTEMLERİ
  • ÇÖP ÖĞÜTÜCÜ SİSTEMLERİ