MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMLERİ

Merkezî elektrikli süpürge sistemleri, taşınabilir elektrikli süpürgeler gibi sizi güç ünitesini ve toz haznesini yanınızda taşımak zorunda bırakmazlar. Dolayısıyla, taşınabilir elektrikli süpürgenin yaydığı gürültüden ve toz haznesinden sızan toz zerrelerinden korunmuş olur, sağlığınızı olumsuz etkileyen durumlardan uzakta kalırsınız.

 

Evinizde profesyonelce konumlandırılan hortum girişleri, uzun hortumu ve kullanışlı aparatları ile rahatça temizlik yapacak, odalar arasında hızlı ve kolayca geçiş yapabileceksiniz. Güçlü ve çift fanlı motoru ile yüksek emiş gücünün sağladığı mükemmel temizliğin huzurunu yaşayacaksınız

 

Yeni Yapılan Evlere Kurulum

Eğer yeni bir ev yaptırıyorsanız veya müteahhidinizden evinize Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemi kurmasını istiyorsanız; güç ünitesi, toplama haznesi, hortum soketleri ve ek kitleri saklayacak yerleri önceden belirlemelisiniz. Bunun için dolabınızı genişletmeniz ve bodrumunuza yeni bir kabin koymanız yeterli.
sisteminizin kurulumu su ve elektrik tesisatı yapıldıktan sonra ve duvar kaplaması yapılmadan önce tamamlanır.

 

Varolan Evlere Kurulum

Şu anda varolan evlerin yaş farkı gözetilmeksizin %95’i  Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemleri ile donatılabilir. Burada başarının sırrı, boru sistemini en az sayıda soket ve dirsek içerecek şekilde planlayarak en az sayıda iş süresi ve maliyetle müşteriye merkezî elektrikli süpürge sisteminin rahatlığını yaşatmaktır.Bu, önünüzdeki 25 yıl boyunca kullanacağınız bir sistemin sağlığı açısından önemli bir avantaj.

 

Merkezî Elektrikli Süpürge Nasıl Çalışır?

Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemleri temas ettiği bütün kir, toz ve alerjenlerin tamamını yaşam alanınızdan alıp, garajınızda, ardiye ya da bodrumunuzda bulunan güç ünitesine taşımak için evinizin duvarlarına monte edilen özel olarak tasarlanmış bir boru sistemi kullanır.
Sistemi çalıştırmak için kolay taşınır hortumu duvardaki soketlerden birine sokmanız yeterli. Çoğu evde her kat için bir soket, ev içinde ortalama üç soket yeterli olmaktadır. Hafif ve esnek hortum odadan odaya dolaşırken ağır bir portatif süpürgeyi duvarlara ve kıymetli mobilyalara çarptırarak ittirmekten sizi kurtarır.

Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemleri, güç ünitesi yaşam alanının dışında olduğu için, motorunu sürekli yanınızda tutmak zorunda olduğunuz taşınabilir süpürgelerden çok daha sessizdir.

 

1.Borular iç duvarlara, tavan arasına ve bodruma döşenir ve tesisat kanalları duvar soketlerini güç ünitesine bağlar.

2.Stratejik olarak konumlandırılan her soket size 25-30 metre kare alanı temizleme imkanı sağlar.

3.Güç ünitesi yaşam alanından uzakta, genellikle bodrum, garaj veya kalorifer dairesinde bulunur.

4.VacPan gibi yenilikçi aksesuarlar daha fazla temizlik rahatlığı için sisteme bağlanabilir.

5.Rahne aracı, toz alma aracı ve kumaş aracı gibi çeşitli temizlik ek parçaları bütün tipten yüzeyleri temizlemenize imkân sağlar.

6.Havayı dışarı veya HEPA filtreleme sistemine vererek içerideki havanızın hep temiz kalmasını sağlar.

Görsel  (9)
Görsel  (10)
Görsel  (16)

Sağlığımızı Düşünelim

Dünyada alerjik hastalıklar oranı %20 dir. Astım ve alerji hastalarının çoğu kapalı mekanlarda soludukları havadan dolayı hastalanmaktadırlar. Aşağıda gördüğünüz mikroorganizmaların havada hareketli halden yere düşme süreleri 4-6 saat arasındadır. Kapalı ortamlarda hastalıklara sebep bunlardır. Bu sebepden dolayı gelişmiş ülkelerde merkezi süpürge sistemi yıllardır tercih edilmektedir. .

EVİNİZİ GÜZELLEŞTİREN DEKORATİF HALILARDA HİJYENİK TEMİZLİK YAPARAK SAĞLIK BİR YAŞAM SAĞLAR

Klasik ev süpürgelerinin çektiği havayla gelen mite, polen, arcadien vb. mikroorganizmaları yaşam alanlarınıza filtre etmeden geri vermektedir. Ancak bunlar gün ışığında gözükmediğinden farkedilmemektedir. Astım, bronşit ve alerji hastalarının kesinlikle kullanması gereken sistem

Merkezi Süpürge Sistemidir.

Toz İçinde Kalmayın

Merkezi elektrikli süpürge sisteminin taşınabilir bir elektrikli süpürgeyi nasıl yendiğini kendi gözlerinizle görün.•

Tozlu havayı dolaştıran geleneksel elektrikli süpürgelerin aksine merkezi elektrikli süpürge sistemi kir, toz, akar, polen, hayvan tüyü ve diğer alerjenlerin tamamını evinizden uzaklaştırır.Ağır süpürgeleri kablolar üzerinden geçirmek için kaldırmanıza veya taşınabilir bir depoyu mobilyalarınıza zarar vererek yanınıza sürüklemenize gerek yok. Artık bütün ulaşılması zor yerlere hatta mobilya altlarına bile ulaşan hafif bir hortum var!Daha büyük motoru  merkezi elektrikli süpürge sistemlerine taşınabilir süpürgeleri kıyasla %50 daha fazla emme gücü sağlar.Daha az uğraş. Bmerkezi elektrikli süpürgeler kendi kendini temizleyen ve hiçbir zaman değilştirmeye gerek olmayan bir filtreye ve yılda yaklaşık iki defa boşaltılan geniş kapasiteli bir pislik haznesine sahiptir. Taşınabilir süpürgelerin filtrelerinin sürekli değiştirilmesi ve torbalarının düzenli olarak boşaltılması gerekir

Sessiz Bir Temizlik

Temizlik yaparken dışarıdaki kuş seslerini veya  müzik dinlemenin tadına varın.Yaşama alanından uzakta bulunan motor sayesinde tek duyacağınız havanın sesi olacaktır. İstediğiniz zaman kimsenin uykusunu veya işini bölmeden süpürgenizi kullanın..merkezi elektrikli süpürge sistemleri telefonunuzdan daha az ses çıkarır ve böylece temizlik sırasında gelen önemli telefonlarınızı tekrar tekrar kaçırmaktan kurtulursunuz.

Artık Sizi Hiçbir Şey Hapşurtamayacak.

Alerjiyi dışarıda tutun. Ev içi hava kirliliği

Alerji hastaları için en yaygın problemlerdendir.

Merkezi elektrikli süpürge sistemleri kirliliğe sebep olan maddeleri evden uzaklaştırdığı için alerji uzmanlarınca tavsiye edilir.

http://myworldteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/my_world_technology_merkezi_supurge_sistemi_katalok.pdf

my_world_teknoloji_ merkezi_süpürge_sistemi
my_world_teknoloji_merkezi_süpürge_sistemi (2)
my_world_teknoloji_merkezi_süpürge_sistemi (1)
my_world_teknoloji_merkezi_süpürge_sistemi (3)
my_world_teknoloji_merkezi_süpürge_sistemi (7)
my_world_teknoloji_merkezi_süpürge_sistemi (6)
my_world_teknoloji_merkezi_süpürge_sistemi (4)