PROJE

PROJE & TAAHHÜT

Firmamızın proje departmanı, akıllı ev otomasyonu,merkezi süpürge sistemi,dia fon ,kamera ,güvelik alarm sistemleri ve arıtma sistemleri dizaynında başlangıç noktası olarak keşif  karakterizasyon’ u belirleme ve müşterilerinin talepleri sonrasında sonuca ulaşmak için elinde bulunan çözüme ve tasarıma yönelik tüm bilgi birikimini kullanarak en uygun ve ekonomik proses seçimini müşterisine sunar.
Sistem belirleme sürecinde bilgisayar destekli programlar, laboratuar çalışmaları ve pilot tesislerden faydalanan proje departmanımız, müşterilerinin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, proje, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmaları ile hizmetinizdedir.

BAYİİ YÖNETİMİ

BAYİ YÖNETİMİ

Yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimiz ile sürekli iletişim halinde bulunup organizasyon hakimiyetini Geliştirmeye çalışarak müşterilerimize doğru ve nitelikli ürünlerin belirlenmesini sağlamaya yardımcı olmak.

ENDÜSTRİYEL PLANLAMA

ENDÜSTRİYEL ÜRETİM PLANLAMA VE SATIN ALMA

Müşterilerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde verilen bir hizmettir. Müşterililerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda sistem seçimi yapılmadan önce uygulama alanının görülmesi (yer görme), kullanılacak ekipmanlar,parça temini, endüstriyel üretim yapılacak projelerin çizimleri imalat detayları ,kullanılacak olan sudan numune alınması keşifhizmetin genel kapsamını oluşturmaktadır. Bunlar tespit edildikten sonra uygun sistem seçimi yapılarak müşteriye sunumu yapılır.

İTHALAT

İTHALAT & İHRACAT

Değişen ve gelişen teknolojinin gerektirdiği bütün imkanları müşterilerimizin ihtiyaçlarını
En ileri düzeyde karşılayabilmek adına çalışmaları yürüten uygun görülen teknolojiyi tedarik aşamalarını gerçekleştirir

TEKNİK SERVİS

TEKNİK SERVİS

Montaj servis bakım ve yedek parça hizmetlerini günlük ve periyodik olarak programlar,
servis anında yapılan kontrollerle giriş ve çıkış su kalitesini ve sistem performansını kullanıcıya sunar.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimizin servis yedek parça ve çeşitli taleplerini aylık ve yıllık bakım periyotlarını programlar ,
servis departmanına yönlendirir.

HALKLA İLİŞKİLER

HALKLA İLİŞKİLER

Sağlıklı Yaşam ve Hakla İlişkiler Uzmanlarımız sistematik ve titiz çalışma anlayşı ile kişilerin ürün ve ürünler hakkında
doğru bilgilenmesi, marka ve kalite temsilinin en iyi şekilde yapılmasını sağlar.